Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: List
bn: তালিকা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
