Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Hide submit button
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་སྐུང་བ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Input required
bo: ནང་འཇུག་དགོས་པ

en: Allow multiple selections
bo: མང་པོ་འདེམས་ཆོག་པ

en: Enable to allow users to select multiple items.
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ནས་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྣམ་གྲངས་དུ་མ་འདེམས་ཆོག་པར་བྱེད་པ།
