Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Number
bs: Broj

en: Widget type
bs: Tip widgeta

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
