Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Links
et: Lingid

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Maximum
et: Maksimum

en: Hidden
et: Peidetud

en: Select
et: Vali

en: Minimum
et: Miinimum

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Input required
et: Täitmine nõutud

en: Allow multiple selections
et: Luba mitu valikut

en: Enable to allow users to select multiple items.
et: Luba kasutajatel mitme välja valimine

en: If none are selected, all are allowed.
et: Kui ühtegi pole valitud, siis on kõik lubatud.
