Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Links
eu: Estekak

en: Number
eu: Zenbakia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Select
eu: Aukeratu

en: Minimum
eu: Minimoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: - Any -
eu: -Edozein-
