Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: List
fi: Lista

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Links
fi: Linkit

en: Number
fi: Numero

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Maximum
fi: Suurin

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Select
fi: Valitse

en: Minimum
fi: Pienin

en: About
fi: Tietoja

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Hide submit button
fi: Piilota lähetysnappi

en: Uses
fi: Käyttää

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Input required
fi: Pakollinen syöte

en: Allow multiple selections
fi: Salli monivalinta

en: Enable to allow users to select multiple items.
fi: Ota käyttöön mahdollistaaksesi monivalinta.

en: If none are selected, all are allowed.
fi: Jos yksikään ei ole valittu, kaikki ovat sallittuja.
