Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: List
gl: Lista

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Links
gl: Ligazóns

en: Number
gl: Número

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Maximum
gl: Máximo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Minimum
gl: Mínimo

en: About
gl: Información

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Hide submit button
gl: Ocultar botón de enviar

en: Uses
gl: Usos

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Allow multiple selections
gl: Permitir seleccións múltiples

en: Enable to allow users to select multiple items.
gl: Active para permitir os usuarios seleccionar múltiples elementos.
