Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: List
gu: સૂચિ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: About
gu: વિશે

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Uses
gu: ઉપયોગો
