Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: List
hr: Popis

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Links
hr: Poveznice

en: Number
hr: Broj

en: Default
hr: Zadano

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Hidden
hr: Skriveno

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
