Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: List
hy: Ցանկ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Links
hy: Հղումներ

en: Number
hy: Թիվ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Uses
hy: Օգտագործում
