Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: List
ja: リスト

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Links
ja: リンク

en: Number
ja: 数値

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: Widget type
ja: ウィジェットタイプ

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Maximum
ja: 最大

en: Hidden
ja: 非表示

en: Select
ja: 選択

en: Minimum
ja: 最小

en: About
ja: アバウト

en: Autocomplete
ja: 自動補完

en: Uses
ja: 機能

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Input required
ja: 入力必須

en: Allow multiple selections
ja: 複数選択可能にする

en: Enable to allow users to select multiple items.
ja: ユーザーが複数項目の選択を可能にする

en: If none are selected, all are allowed.
ja: 何も選択されていなければ、すべてが許可されます。

en: The target bundle
ja: 対象のバンドル
