Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Links
jv: Tautan

en: Number
jv: Angka

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Hidden
jv: Umpetan

en: About
jv: Ngenani

en: - Any -
jv: - Sembarang -
