Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Number
km: លេខ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
