Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ
