Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Links
lv: Saites

en: Number
lv: Skaitlis

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Minimum
lv: Minimums

en: About
lv: Par

en: Radio Buttons
lv: Radio pogas

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Uses
lv: Lieto

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Allow multiple selections
lv: Atļaut vairākas izvēles

en: Enable to allow users to select multiple items.
lv: Atļaut lietotājiem izvēlēties vairākus vienumus.
