Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: About
ne: बारेमा
