Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: List
ro: Listă

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Links
ro: Legături

en: Number
ro: Număr

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Widget type
ro: Tip control

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Maximum
ro: Maxim

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Select
ro: Alege

en: Minimum
ro: Minim

en: About
ro: Despre

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Uses
ro: Folosește

en: Sort options
ro: Opțiuni de sortare

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Input required
ro: Intrare obligatorie

en: Allow multiple selections
ro: Permite selecții multiple

en: Enable to allow users to select multiple items.
ro: Activați pentru a permite utilizatorilor să selecteze elemente multiple.

en: If none are selected, all are allowed.
ro: Dacă niciuna nu este selectată, toate sunt permise.
