Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Links
sk: Odkazy

en: Number
sk: Číslo

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Hidden
sk: Skryté

en: Select
sk: Zvoľte

en: About
sk: Informácie o

en: Radio Buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Uses
sk: Používa

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Input required
sk: Požadovaný vstup
