Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: List
sl: Seznam

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Number
sl: Številka

en: Default
sl: Privzeto

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Hidden
sl: Skrito

en: Minimum
sl: Najmanj

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: - Any -
sl: - Vse -
