Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: List
tr: Liste

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Number
tr: Sayı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Views
tr: Görünümler

en: Widget type
tr: Arayüz nesnesi türü

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Maximum
tr: En fazla

en: Hidden
tr: Gizli

en: Select
tr: Seç

en: Minimum
tr: En az

en: About
tr: Hakkında

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: Hide submit button
tr: Gönder düğmesini gizle

en: Uses
tr: Kullanım

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Input required
tr: Girdi gerekiyor

en: Allow multiple selections
tr: Birden çok seçime izin ver

en: Enable to allow users to select multiple items.
tr: Kullanıcıların birden çok öğe seçmesine izin vermek için etkinleştirin.

en: If none are selected, all are allowed.
tr: Hiçbiri seçilmezse tümüne izin verilir.

en: The target bundle
tr: Hedef paketi
