Trumba (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: filter
hr: pročisti

en: Upcoming
hr: Nadolazeći
