Trumba (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
