Trumba (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: filter
th: ตัวกรอง
