Trumba (2.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Search
es: Buscar

en: Other
es: Otro(s)

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: filter
es: filtro

en: Upcoming
es: Próximos
