Trumba (2.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
