Trumba (2.1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Search
ca: Cerca

en: Other
ca: Altres

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: filter
ca: filtre

en: Upcoming
ca: Proper
