Trumba (2.1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search
he: חיפוש

en: Other
he: אחר

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: filter
he: סינון

en: Upcoming
he: ארועים קרובים
