Trumba (8.x-1.10) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: Other
ps: نور

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
