Trumba (8.x-1.6) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Search
it: Cerca

en: Other
it: Altro

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: filter
it: filtro
