Trumba (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Search
ja: 検索

en: Other
ja: その他

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: filter
ja: フィルター
