Trumba (8.x-1.6) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: filter
km: តម្រង
