Trumba (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search
nl: Zoeken

en: Other
nl: Andere

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Upcoming
nl: Binnenkort
