Trumba (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Other
sk: Ostatné

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Upcoming
sk: Chystané
