Trumba (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search
cs: Hledat

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: filter
cs: filtr
