Trumba (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: Other
ro: Altele

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: filter
ro: filtru
