Trumba (8.x-1.7) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Other
vi: Khác

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: filter
vi: Lọc
