Trumba (8.x-1.8) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: filter
be: фільтр
