Trumba (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search
da: Søg

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Upcoming
da: Kommende
