Trumba (8.x-1.8) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search
tr: Ara

en: Other
tr: Diğer

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: filter
tr: süzgeç
