Trumba (8.x-1.9) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
