Trumba (8.x-1.9) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione

en: filter
sq: filtri
