Trumba (8.x-1.9) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: filter
ta: வடிகட்டி
