Trumba (8.x-1.10) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Search
id: Pencarian

en: Other
id: Lainnya

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: filter
id: saringan
