Trumba (8.x-1.10) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Search
ku: گەڕان

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: filter
ku: پارزن
