Trustpilot API (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Test
ca: Prova

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Path
ca: Camí

en: Method
ca: Mètode

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Failed
ca: Fallat

en: Web services
ca: Serveis web
