Trustpilot API (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Method
eu: Metodoa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
