Trustpilot API (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Path
it: Percorso

en: Success
it: Riuscito

en: Method
it: Metodo

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Failed
it: Non riuscito

en: Web services
it: Web service
