Trustpilot API (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Path
gl: Ruta

en: Method
gl: Método

en: Provider
gl: Proveedor

en: Failed
gl: Fallo

en: Web services
gl: Servizos web
