Trustpilot API (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Test
hi: परीक्षण

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Success
hi: सफलता

en: Method
hi: तरीका

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
