Trustpilot API (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Path
nl: Pad

en: Success
nl: Succes

en: Method
nl: Methode

en: Failed
nl: Mislukt

en: Client
nl: Afnemer

en: Web services
nl: Webservices

en: Endpoints
nl: Eindpunten
